Blog > Komentarze do wpisu
Początek

Kochani!


Wszystko ma swój początek. Pomysł na powstanie tego bloga rzuciła Ania, autorka blogów Mops w Kuchni oraz bloga opisującego życie jej mopsiczki - Pumby. Co Anię do tego skłoniło? Ano - jak to z początkami bywa - często zaczynają się od końca. Tym razem był to chwilowy koniec mieszkania mojego i A. w Polsce. Traf chciał, że A. musiał jakieś 8 miesięcy temu emigrować na Zieloną Wyspę, a ja kilka dni temu do emigrowałam do niego.

Na blogu nie mam zamiaru przedstawiać wynurzeń ze szczegółów naszego życia. Raczej będzie to pewnego rodzaju przewodnik po Irlandii, z przydatnymi informacjami okraszony dużą ilością zdjęć. Mam nadzieję, że A. też czasem wtrąci tu swoje przysłowiowe 3 grosze, czy to fotograficzne, czy literackie.

Tak wiec drobny wstęp na temat tego gdzie mieszkamy - małe, spokojne osiedle w południowym Dublinie. Mieszkając tutaj A. ma blisko do pracy - jakieś 10 minut spacerkiem, i na razie to tyle co na temat osiedla wiem :) Widok z naszej klatki, tudzież okna sypialni prezentuje się następująco:

Mieszkanie do super ciasnych nie należy, aczkolwiek jest wyposażone w mega klaustrofobiczną kuchnię. Co akurat dla mnie jest dość nie fajne, bo kuchnia jest jednym z moich ulubionych domowych pomieszczeń. Ale cóż - damy radę :)

Także do napisania!

Osiołek

wtorek, 22 lutego 2011, od-kuchni
Tagi: mieszkanie

Polecane wpisy

Komentarze
mopswkuchni
2011/02/22 18:29:26
Yuppii! Fajnie, że założyłaś tego bloga. Będę mogła codziennie przeczytać coś ciekawego o realiach życia w Irlandii i nacieszyć oczy zdjęciami tamtejszych krajobrazów. A rodzinka to już w ogóle będzie zadowolona! Podoba mi się szablon i czcionka. Ten zielony kolor pasuje do Irlandii. Zdjęcie tytułowe przepiękne, aż się rozmarzyłam. Ładne osiedle, napisz w jakiej dzielnicy Dublina się znajduje, może przy jakiej ulicy. Czekam na relację z siłowni ;)
Ta Ania, hihi :)
-
2011/03/16 20:33:06
Dodaję do ulubionych! :)
Śliczna ta Wasza Irlandia!
-
od-kuchni
2011/03/18 11:24:16
calmiriel - dziękujemy, bardzo nam miło :)
-
Gość: ilona, *.range86-148.btcentralplus.com
2011/06/30 17:35:44
swietny blog;-) jestem z pln Irlandii i z checia obejrze ciekawe miejsc dzieki Wam jakie sa w pld Irlandii :-)