Blog > Komentarze do wpisu
Osiołki

Cześć!


A raczej Osiołek powinnam powiedzieć. I do tego dwa kucyki. Zobaczyliśmy je wracając zmęczeni ze spaceru, a ja oczywiście z pełnym uśmiechem na ustach pobiegłam od razu zapominając o bólu nóg aby przywitać się z "rodziną". Niestety ani Osiołek, ani kucyki nie były chętne ani na spotkanie z aparatem, ani na trawkę, którą znalazłam w okolicy ich zagrody. Stały sobie kilka metrów ode mnie patrząc na mnie zdziwionym wzrokiem i pewnie myśląc sobie, że to stworzenie przed nimi pewnie postradało zmysły skoro sądzi że skusi ich byle trawką.

Na szczęście jak zawsze moim wybawieniem okazał się A. Doczłapał się do mnie ze swoim plecakiem który ukrywał 2 batony w polewie jogurtowej. Okazało się, że A. doskonale wie jak przekupić zwierzaki!

Na początek z pewną dozą nieśmiałości zaczął zbliżać się do niego kucyk. Jednak gdy Osiołek tylko zwietrzył łakocie od razu postawił uszy i z pełną gracją zabrał się za pałaszowanie podtykanego batonika.

Ja oczywiście też otrzymałam swoją szansę. Osiołek widząc łakocie w mojej ręce od razu nabrał do mnie większego zaufania. Nawet pozwolił się pogłaskać!

Prawda, że to urocze i słodkie zwierzaki? :)

 

Pozdrawiamy!

sobota, 02 kwietnia 2011, od-kuchni

Polecane wpisy

Komentarze
2011/04/03 16:30:43
Osiołki są słodkie ! Często je spotykam kiedy idę w góry, bo ludzie je nadal hodują przynajmniej tu, na północy Włoch. Zrobiłam im trochę zdjęć, są na Picasie. Pozdrawiam!
-
od-kuchni
2011/04/04 22:23:47
sukienka_w_kropki - jak to fajnie, że są jeszcze ludzie którzy doceniają te słodkie zwierzaki :) Na pewno zajrzę na Twoją Picassę!